Видача дозволу на спеціальне використання водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах (їх частинах)

Назва послуги: Видача дозволу на спеціальне використання водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах (їх частинах)

Адміністративний збір: Безоплатно

Строк надання послуги: Протягом п’яти робочих днів з дня подання суб’єктом господарювання пакета документів, необхідних для одержання дозволу.

Результат надання:Дозвіл на спеціальне використання водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах (їх частинах) або рішення про відмову у видачі такого дозволу. (Дія дозволу не поширюється на використання водних біоресурсів, які перебувають в межах територій природно-заповідного фонду, а також водних біоресурсів, що занесені до Червоної книги України.)

Способи отримання результату: 1. Нарочно. 2. Поштовим відправленням з описом вкладання.

Підстави для відмови: 1. Подання неповного пакета документів, необхідних для одержання дозволу. 2. Виявлення в поданих документах недостовірних відомостей. 3. Відсутність науково обґрунтованої інформації про спеціальне використання водних біоресурсів (рішення Держрибагентства). 4. Відсутність частки нерозподіленого ліміту водних біоресурсів. 5. Систематичні грубі (три і більше) порушення протягом року вимог законодавства у галузі охорони, використання та відтворення водних біоресурсів. 6. Несплата на час розгляду питання про видачу дозволу штрафних санкцій за порушення вимог законодавства у галузі охорони, використання та відтворення водних біоресурсів або наявність невідшкодованої шкоди, заподіяної рибному господарству. 7. Наявність простроченої заборгованості перед державним або місцевим бюджетом. 8. Використання виділеної кількості водних біоресурсів менш як на 75 % протягом попередніх чотирьох років.

Нормативно-правові акти з питань надання адміністративної послуги: