Видача підтвердження законності вилучення водних біоресурсів із середовища їх існування та переробки продуктів лову (у разі необхідності суб’єкту господарювання для здійснення зовнішньоторговельних операцій)

Назва послуги: Видача підтвердження законності вилучення водних біоресурсів із середовища їх існування та переробки продуктів лову (у разі необхідності суб’єкту господарювання для здійснення зовнішньоторговельних операцій)

Адміністративний збір: Безоплатно

Строк надання послуги: Десять днів з дати надходження запиту.

Результат надання:Підтвердження законності вилучення водних біоресурсів із середовища їх існування та перероблення продуктів лову або відмова у видачі такого підтвердження.

Способи отримання результату: 1. Нарочно. 2. Поштовим відправленням з описом вкладення.

Підстави для відмови: 1. Подання судновласником або уповноваженою особою документів, необхідних для одержання підтвердження, в неповному обсязі. 2. Виявлення в документах, поданих судновласником або уповноваженою особою, недостовірних відомостей. 3. Негативний висновок за результатами проведених експертиз та обстежень або інших наукових і технічних оцінок, необхідних для видачі документа дозвільного характеру.

Нормативно-правові акти з питань надання адміністративної послуги: