Видача дозволу на спеціальне використання природних ресурсів у межах територій та об`єктів природно-заповідного фонду загальнодержавного значення

Назва послуги: Видача дозволу на спеціальне використання природних ресурсів у межах територій та об`єктів природно-заповідного фонду загальнодержавного значення

Адміністративний збір: Безоплатно

Строк надання послуги: Дозвіл видається після затвердження лімітів протягом 30 календарних днів з моменту подання клопотання (ст. 9-1 Закону України «Про природно-заповідний фонд України», (ст.10 Закону України «Про адміністративні послуги»).

Результат надання:1. Дозвіл на спеціальне використання природних ресурсів в межах територій та об`єктів природно-заповідного фонду загальнодержавного значення. 2. Відмова у видачі дозволу на спеціальне використання природних ресурсів в межах територій та об`єктів природно-заповідного фонду загальнодержавного значення.

Способи отримання результату: Через Управління надання адміністративних послуг Департаменту управління справами та юридичного забезпечення Черкаської міської ради.

Підстави для відмови: Дозвіл на спеціальне використання природних ресурсів може бути анульований органом, що його видав, у разі: - різкого погіршення стану навколишнього природного середовища внаслідок природокористування, ліквідації підприємства, установи або організації, яка отримала дозвіл; - порушення умов природокористування та режиму території природно-заповідного фонду; - втрати чи пошкодження дозволу, що не дає можливості визначити зміст дозволу.

Нормативно-правові акти з питань надання адміністративної послуги: