Дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для об’єктів ІІ та ІІІ групи

Назва послуги: Дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для об’єктів ІІ та ІІІ групи

Адміністративний збір: Безоплатно

Строк надання послуги: Протягом 30 календарних днів (ст.10 Закону України "Про адміністративні послуги).

Результат надання:1. Дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами або у разі наявності зауважень лист про відмову у видачі дозволу на викиди з викладенням змісту зауважень. 2. Дозвіл на викиди або лист про відмову (разом з документами) передаються адміністратору Управління надання адміністративних послуг Департаменту управління справами та юридичного забезпечення Черкаської міської ради для передачі їх суб'єкту господарювання.

Способи отримання результату: Через Управління надання адміністративних послуг Департаменту управління справами та юридичного забезпечення Черкаської міської ради.

Підстави для відмови: 1. Подання суб'єктом господарювання неповного пакета документів, необхідних для одержання документа дозвіного характеру, згідно із встановленим вичерпним переліком. 2. Виявлення в документах, поданих суб'єктом господарювання недостовірних відомостей. 3. Невідповідність представлених документів вимогам чинного законодавства.

Нормативно-правові акти з питань надання адміністративної послуги: