Видача сертифікату племінних (генетичних) ресурсів

Назва послуги: Видача сертифікату племінних (генетичних) ресурсів

Адміністративний збір: Безоплатно

Строк надання послуги: 10 робочих днів з одержання замовлення на видачу сертифікату. Управління агропромислового розвитку облдержадміністрації отримує бланки племінних свідоцтв(сертифікатів) від центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у галузі тваринництва, заповнює та видає два примірника суб’єкту племінної справи у тваринництві, з них перший примірник покупцю, другий залишається власнику племінних (генетичних) ресурсів. Термін зберігання сертифіката племінних (генетичних) ресурсів становить три роки у: - власника племінних (генетичних) ресурсів на реалізовані племінні (генетичні ) ресурси; - покупця після закінчення періоду використання придбаних племінних (генетичних) ресурсів.

Результат надання:Видача сертифіката племінних (генетичних) ресурсів.

Способи отримання результату: 1. Особисто, в тому числі через представника за довіреністю (з посвідченням особи). 2. Поштою.

Підстави для відмови: 1. Відсутність у суб’єкта господарювання племінних (генетичних) ресурсів. 2. Відсутність відповідного статусу суб’єкта племінної справи у тваринництві. 3. Відсутність достовірного племінного обліку.

Нормативно-правові акти з питань надання адміністративної послуги: