Довідка про наявність заборгованості зі сплати аліментів (для виїзду дитини за кордон)

Назва послуги: Довідка про наявність заборгованості зі сплати аліментів (для виїзду дитини за кордон)

Адміністративний збір: Безоплатно

Строк надання послуги: Протягом трьох робочих днів.

Результат надання:Отримання довідки про наявність заборгованості за сплати аліментів (для виїзду за кордон). Довідка дійсна протягом одного місяця з дня її видачі.

Способи отримання результату: Для отримання довідки про наявність заборгованості зі сплати аліментів необхідно заповнити заяву згідно шаблону та надіслати на електронну адресу обраного відділу державної виконавчої служби. Соснівський відділ державної виконавчої служби міста Черкаси Головного територіального управління юстиції у Черкаській області проспект Хіміків, 50, м.Черкаси, 18000, канцелярія - 301 кабінет, приймальня - 315 кабінет. info_ss@ckm.ck.dvs.gov.ua Придніпровський відділ державної виконавчої служби міста Черкаси Головного територіального управління юстиції у Черкаській області проспект Хіміків, 50, м.Черкаси, 18000, канцелярія - 302 кабінет, приймальня - 310 кабінет. info_pd@ckm.ck.dvs.gov.ua Центральний відділ державної виконавчої служби міста Черкаси Головного територіального управління юстиції у Черкаській області проспект Хіміків, 50, м.Черкаси, 18000, канцелярія - 519 кабінет, приймальня - 511 кабінет. info_tsr@ckm.ck.dvs.gov.ua

Підстави для відмови: 1. Заборгованість із сплати аліментів, сукупний розмір якої не перевищує суму відповідних платежів за чотири місяці, з моменту пред’явлення виконавчого документа до виконання. 2. Для дитини з інвалідністю, дитини, яка хворіє на захворювання, передбачені частиною п’ятою статті 157 Сімейного кодексу України, заборгованість із сплати аліментів, сукупний розмір якої не перевищує суму відповідних платежів за три місяці, з моменту пред’явлення виконавчого документа до виконання. 3. Відсутність виконавчого провадження на виконанні у органах державної виконавчої служби, приватного виконавця. 4. Заявник не сторона виконавчого провадження. 5. В разі представництва інтересів сторони виконавчого провадження відсутність документів, які підтверджують такі повноваження, виданих та оформлених відповідно до закону.

Нормативно-правові акти з питань надання адміністративної послуги: