Державна реєстрація юридичної особи – товариства з обмеженою відповідальністю, що діє на підставі модельного статуту

Назва послуги: Державна реєстрація юридичної особи – товариства з обмеженою відповідальністю, що діє на підставі модельного статуту

Адміністративний збір: Безоплатно

Строк надання послуги: Розгляд документів, поданих для державної реєстрації, здійснюється протягом 24 годин після надходження документів, окрім вихідних та святкових днів.

Результат надання:Державна реєстрація юридичної особи у формі товариства з обмеженою відповідальністю, що діє на підставі модельного статуту (або відмова у такій реєстрації за наявності відповідних підстав), та реєстрація застосування спрощеної системи оподаткування та реєстрація платником податку на додану вартість (ПДВ). Виписку з ЄДР можна завантажити у персональному кабінеті «Онлайн-будинку юстиції» або скориставшись пошуком у розділі «Інформація з реєстрів», а також – за допомоги онлайн-сервісу отримання відомостей із ЄДР.

Способи отримання результату: Особисто подати документи для державної реєстрації юридичної особи у формі товариства з обмеженою відповідальністю, що діє на підставі модельного статуту, в електронній формі через персональний кабінет «Онлайн-будинку юстиції».

Нормативно-правові акти з питань надання адміністративної послуги: