Внесення змін до переліку видів робіт ліцензії із будівництва об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з середніми та значними наслідками

Назва послуги: Внесення змін до переліку видів робіт ліцензії із будівництва об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з середніми та значними наслідками

Адміністративний збір: Один прожитковий мінімум, виходячи з прожиткового мінімум для працездатних осіб, що діє на день прийняття рішення про видачу ліцензії - в разі внесення змін до Переліку видів робіт шляхом доповнення. Послуга безоплатна - в разі внесення до Переліку видів робіт шляхом скорочення.

Строк надання послуги: 27 робочих днів з дня реєстрації заяви.

Результат надання:Ліцензія на провадження господарської діяльності з будівництва об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з середніми та значними наслідками.

Способи отримання результату: 1. Особисто ліцензіатом або його представником (законним представником). 2. Поштовим відправленням. 3. В електронному вигляді за допомогою порталу електронних сервісів юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. Інформація про видану ліцензію розміщується на офіційному порталі Держархбудінспекції http://www.dabi.gov.ua у розділі "Реєстр виданих ліцензій".

Підстави для відмови: 1. Невідповідність поданих суб’єктом будівельної діяльності документів ліцензійним умовам та неспроможність виконуватироботизгідно з поданим переліком робіт. 2. Виявлення недостовірних даних у підтвердних документах, поданих здобувачем ліцензії. Підстави для залишення заяви без розгляду: 1. Підписані документи, що додаються до заяви про отримання ліцензії, подані не в повному обсязі. 2. Заява або хоч один з документів, що додаються до заяви про отримання ліцензії: - підписаний особою, яка не має на це повноважень; - оформлений із порушенням вимог Закону про ліцензування та Порядку ліцензування, складений не за встановленою формою або не містить даних, які обов’язково вносяться до них згідно із Законом про ліцензування та Порядком ліцензування. 3. Подання заяви з порушенням строків, передбачених Законом про ліцензування та Порядком ліцензування. 4. Відсутність у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців відомостей про здобувача ліцензії (суб’єкта господарювання) або наявність відомостей про державну реєстрацію його припинення.

Порядок оскарження: 1. Апеляція, що розглядається на засіданні Експертно-апеляційної ради з питань ліцензування. 2. Оскарження до суду.

Нормативно-правові акти з питань надання адміністративної послуги: