Видача сертифіката у разі прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об'єкта

Назва послуги: Видача сертифіката у разі прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об'єкта

Адміністративний збір: Для закінчених будівництвом об'єктів: - із середніми (СС2) наслідками - 4,6 прожиткового мінімуму для працездатних осіб; - із значними (СС3) наслідками - 5,2 прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Строк надання послуги: 10 робочих днів з дня реєстрації заяви.

Результат надання:Видача сертифіката.

Способи отримання результату: Через центр надання адміністративних послуг видається замовнику. Інформація щодо виданого сертифіката розміщується на офіційному сайті Держархбудінспекції у розділі «Реєстр дозвільних документів» у єдиному реєстрі документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів.

Підстави для відмови: 1. Неподання документів, необхідних для прийняття рішення про видачу сертифіката. 2. Виявлення недостовірних відомостей у поданих документах. 3. Невідповідність об'єкта проектній документації на будівництво такого об'єкта та/або вимогам будівельних норм, стандартів і правил.

Порядок оскарження: В порядку передбаченому чинним законодавством.

Нормативно-правові акти з питань надання адміністративної послуги: