Держгеокадастр спрощує процедуру надання адміністративної послуги «Видача витягу з Державного реєстру сертифікованих інженерів-землевпорядників»

14.02.2020
Держгеокадастр спрощує процедуру надання адміністративної послуги «Видача витягу з Державного реєстру сертифікованих інженерів-землевпорядників»Завдяки впровадженню такого функціоналу користувачі отримують можливість формувати витяги із Державного реєстру сертифікованих інженерів-землевпорядників в автоматичному режимі.


Що це дає?

- відсутність втручання посадових осіб Держгеокадастру в процес;

- миттєве формування витягу (без очікування впродовж 30 днів);

- необов’язковість письмової заяви.

Відтепер для отримання витягу користувачеві достатньо авторизуватися з використанням особистого облікового запису на порталі електронних послуг Держгеокадастру (https://e.land.gov.ua/services) та серед переліку послуг замовити витяг. Так замовник безоплатно одержує необхідний документ із Державного реєстру сертифікованих інженерів-землевпорядників в електронному вигляді (у форматі *pdf) у режимі реального часу.

Для користувачів Порталу адміністративних послуг Черкаської області даний сервіс доступний за посиланням http://bit.do/admin-portal-poslugi


Джерело