В Україні з'явився новий сервіс, який спрощує процедуру розмитнення автомобілів

05.02.2020
В Україні з'явився новий сервіс, який спрощує процедуру розмитнення автомобілів

Українська митниця запускає послугу онлайн-розмитнення легкових автомобілів. Відповідна послуга «ввезення легкового автомобіля» з'явилася в «Особистому кабінеті» на сайті Державної митної служби України.

Як повідомили у відомстві, це дасть можливість громадянам самостійно декларувати легкові автомобілі, які завозяться в Україну для розмитнення.

З допомогою цього сервісу можна створювати як попередню, так і основну декларацію, відстежувати статус, отримувати повідомлення в процесі оформлення, прикріплювати документи та зображення, а також отримувати оформлену вантажну митну декларацію (ВМД) або картку відмови в цифровому форматі.

У правилах подачі декларації сказано, що якщо документ не буде зареєстровано впродовж дня, то його потрібно буде переподавати. Також повідомляється, що перед подачею попередньої митної декларації необхідно внести на рахунок відповідної митниці грошову заставу в сумі митних платежів, які підлягатимуть сплаті під час ставлення автомобіля в режим вільного використання. А після ввезення авто, якщо його митна вартість змінилася, потрібно буде доплатити за розмитнення на рахунок відповідної митниці.

Для користувачів Порталу адміністративних послуг Черкаської області, сервіс доступний за посиланням http://bit.do/admin-portal-MITNICA